WordPress Web Satış Temamız Yayında!

WhatsApp

0 546 564 8737

Destek

7/24 İletişim

WordPress Kurumsal Danışmanlık Teması

WordPress Kurumsal Danışmanlık Teması

Ürün Kısa Açıklaması

Kendi WordPress sitenize 5 dakikada kurabileceğiniz bir tema geliştirdik. Bu temanın SEO uyumu sayesinde Google’da üst seviyelere çıkmaya hazır olun!

499,00

Ürün Hakkında

WordPress Kurumsal Danışmanlık Teması sizler için Elementor ile geliştirildi. Kendi Danışmanlık firmanızın sitesini kurarken kullanabileceğiniz bu tema SEO uyumlu ve uygun fiyatlıdır. WordPress Kurumsal Danışmanlık Teması Bilgileri;

 1. İş dünyasında fark yaratmak ve rekabet avantajınızı artırmak için en doğru çözümleri sunan WordPress Kurumsal Danışmanlık Teması ile tanışın. İşinizi daha etkili bir şekilde yönetmek ve müşterilerinizle daha etkileşimli bir deneyim sunmak için tasarlanan bu özel tema, şirketinizin dijital varlığını güçlendirecek ve sizi sektörde öne çıkaracak.Temel Özellikler:
  1. Modern ve Profesyonel Tasarım: Temamız, çağdaş ve kullanıcı dostu bir tasarım anlayışını benimseyerek müşterilerinizi etkileyecek bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Şık tasarımıyla göz alıcı bir görünüm elde edin.
  2. Özelleştirilebilir Modüller: İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen modüllerle, içerik yönetimi ve düzenleme işlemlerinizde kolaylık sağlayın. Ana sayfanızı, hizmetlerinizi ve referanslarınızı özelleştirerek öne çıkın.
  3. SEO Uyumlu Altyapı: Arama motorlarında üst sıralara çıkmak için optimize edilmiş SEO dostu altyapısı ile temamız, dijital görünürlüğünüzü artırmanıza yardımcı olur.
  4. Mobil Uyumlu Tasarım: Mobil cihazlarda mükemmel performans sunan duyarlı tasarımı sayesinde potansiyel müşterilerinizle her zaman ve her yerde bağlantıda kalın.
  5. Hızlı ve Güvenilir: Hızlı yüklenme süreleri ve güvenilir performansıyla ziyaretçilerinizin site üzerinde daha fazla zaman geçirmesini sağlayın.

  Neden Biz?

 • Biz Kimiz? YZF DİJİTAL olarak kurumsal WordPress Temaları , Danışmanlık Temaları, İnşaat Temaları , Kişisel WordPress Temaları E-Ticaret Temaları üretip sizlere sunuyoruz. Tema geliştirme, hata düzeltme, site taşıma, hosting uyum sorunları.. Kısaca WordPress ile ilgili hizmetler sunuyoruz. Bunun yanında kurumsal php scriptler de sunuyoruz.  Profesyonel web tasarım & yazılım, wordpress, SEO ve grafik tasarım gibi hizmetler vermekteyiz…